| Andrei82691 a întrebat:

Salut,de curand mi-am decalocat penisul, mi-a ramas putina piele la inceputul capului. (Foarte putin umflata sau este mai multa)
Trebuie sa imi fac griji sau asa trebuia?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul si situatia prezentata Nu exista motive de ingrijorare. Numai daca vor apare semne de iritare doar in acel caz este indicat sa folosesti o crema hidratant-emolienta pentru piele fina si (ultra)sensibila, sau crema Nivea ori unguent cu extract de galbenele, care se aplica intr-un strat cat se poate de fin, ori de cate ori apare/se simte o senzatie de disconfort. Sanatate!

3 răspunsuri:
| Andrei82691 explică (pentru corbulalbrosu):

Nu stiu cum sa explic dar dupa ce am pus intrebarea, a inceput sa ma *usture* gen nu e durere, e suportabil dar ma enerveaza, de ieri pana acum nu mai simt asa des dar mna...

| Andrei82691 explică (pentru Andrei82691):

Si aparent s-a umflat mai tare

| ywar a răspuns:

Ti-a ramas putina piele si nu ai raschetat-o? Baga briceagul. Daca ramane pielea o sa-ti acopere putzulica si nu e bine.