| sorin1995 a întrebat:

Salut de curand mi-am facut o iubita m-am intalnit cu ea fata am bagat de seama ca nu-i de aia care cade la pat sau sa schimbe iubitii ca pe sosete am fost cu ea 2 saptamani in aceste 2 saptamani m-a facut sa ma indragostesc dupa felu ei de a fi numai ca eu am gresit ca o minteam, apoi un "prieten"si-a bagat coada si i-a spus tot felul de chestii despre mine si asa cei 2 sau combinat numai ca sa o., intrebarea mea este ce sa fac cum sa fa sa ma impac cu ea?

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Pai e simplu daca tine la tine se va impaca ea cu tine, cel mai bine este sa o lasi in pace sa o tratezi cu indiferenta, nu o suna nu o mai cauta si iti garantez ca daca te iubeste se va intoarce sa tine si iti va spune am gresit, altfel daca incepi cu nu pot sa traiesc fara tine, ea te va umili si va face ce vrea cu tine succes

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca fata este si isteata, atunci sansele tale sunt nule.

| Dariusuu a răspuns:

Dacă el te-a lăsat pentru el doar pentru vorbele spuse de el atunci nu-i prea inteligentă cum spui tu.

Ştii vorba aceea.

Spune-mi cu cine eşti ca să-ţi spun cine eşti.

| DoarSteff a răspuns:

N-ai cum, daca ea l-a crezut inseamna ca e o "zdreanta" (scuza-mi alegerea), oricum daca doar sa f*ck(a) ceva cu ea atunci inseamna ca sunteti chit, daca ti-ai gasit una, inca una nu e mare lucru. Ciao si BAFTA.

| methodmen a răspuns:

Ignora aceasta fata, si are dreptate vocea, va veni la tine singura