| XTheAlex a întrebat:

Salut.De curand mi-am făcut o prietena,vorbeste cu mine ca si cum am fi iubiți, adica cu iubi, pup dastea..Si eu fac același lucru ca să mențin ce se întâmplă. Problema mea este, ea sta departe de mine în alt județ și dacă ar veni sa la mine în județ să ne întâlnim sau să vorbim la telefon mi-ar fi rușine.Deoarece am o problema cu r-u, uneori nu se aude si s-u se aude uneori ca ș.Si mie rușine să vorbesc cu ea sau să i spun lucrul ăsta ca nu stiu cum va reacționa.Mi-ati putea da un sfat va rog?

Răspuns Câştigător
| ForrestGumpJr a răspuns:

Daca te iubeste, te iubeste asa cum esti. Sa stii ca unele fete gasesc atragatoare aceste "defecte" in emisia cuvintelor. Nu o sa ai probleme, ai incredere in tine. Sper ca te-am ajutatwinking

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu te duci tu la ea in judet? Ca nu te cunoaste nimeni aoclo si nu trebuie sa vorbesti de fata cu altii.

| FaraNume1245 a răspuns:

Nu te poate iubi daca nici nu te cunoaste. Pe internet esti cine vrei tu sa fii, nu cine esti.