| Razwys a întrebat:

De doua zile am niste secretii albicioase si urat mirositoare din penis (nu ma jeneaza nimic altceva, doar faptul ca se intampla), nu stiu ce ar fi; precizez faptul ca sunt virgin...probabil e o infectie, nu?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Secretia care se scurge din uretra penisului poate si provocata de asa numita infectie a tractului urinar (UTI) sau de o uretrita. De obicei cele 2 afectiuni sunt provocate de bacterii sau de catre alti agenti patogeni care patrund in uretra, tractul urinar sau vezica urinara. Este indicat sa te prezinti la Urologie pentru a fi consultat si sa-ti fie prescris tratamentului adecvat de a fi urmat. Multa sanatate!

| Razwys explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc de raspuns corbulalbrosu, dar din ce am cautat si pe net, nu pare a fi ceea ce am...multa sanatate si tie!

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Razwys):

Vezi ca corbualbrosu este medic.

| Anonimul2700 a răspuns:

Probabil este smegma. Încearcă sa îți speli penisul in fiecare zi cu apa călduță pentru sănătatea acestuia.

| Razwys explică (pentru Anonimul2700):

Ok, iti dau mesaj in scurt timp.

| Anonimul2700 a răspuns (pentru Razwys):

Astept, pe Instagram de preferat ca aici...
Astept sa îmi trimiți