| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de un timp a început să îmi placă de o colegă. Vorbim des online, pe la școală, o fac să râdă. Nu știu dacă și ea mă place, dar aș vrea să o întreb dacă vrea să avem o relație. Fiind mai timid nu știu cum să o intreb. Aș vrea să îmi spuneti voi cum să o abordez si cum să o întreb.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Atunci cand radeti impreuna, o intrebi direct, daca vrea sau nu!

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ne prezinti fata si se va gasi unul dintre noi sa-i spuna cat esti tu de "barbat".

| SkyPilot a răspuns:

O inviti la plimbare/suc. Cand va italniti ii oferi o floare. Daca intalnirea merge bine, o inviti din nou. Daca fata te place, ai sa stii dupa 3-4 intalniri si nu e nevoie sa ii spui nimic.

| emmaemilia a răspuns:

Ii lasi un biletel de dragoste