| Nuimicitinumele a întrebat:

Deci deci deci... Prietenei mele i-am scris o poezie acum cateva luni de zile si i-a placut foarte mult iar acum o saptamana s-a suparat din nu mai stiu ce motiv. I-am zis ca weekendul asta o sa ii fac o surpriza. Sa ii scriu alta poezie (e o relatie mai la distanta deci nu am prea multe variante si de mers la ea nu pot)

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Intra pe youtube editor si pune poeziei muzica si imagini, va fi super incantata.
Si-i va trece orice suparare, probabil!

| neutrino a răspuns:

Bine faci, dar sa-i scrii o poezie mai lunga.

| Andrada0025 a răspuns:

Chiar iti pasa de ea din moment ce ai ajuns sa ceri sfatul celor de pe TPU.
Dar care este intrebarea ta?
Poti sa-i faci surpriza asta, dar la asta s-ar astepta, trebuie ceva nou. Fii original.
De exemplu ai putea sa ii vorbesti despre ziua in care v-ati cunoscut si despre cat de norocos te simti sa o ai.

| UserName122132 a răspuns:

Dauon *** :)! s-au ata cum doresti!;) Iti zic eu mai bine faci asta pentru ca https://www.youtube.com/watch?v=Z8_RYNoOAeg

| UserName122132 a răspuns:

Dauon *** :)! s-au ata cum doresti!;) Iti zic eu mai bine faci asta pentru ca https://www.youtube.com/watch?v=Z8_RYNoOAeg