| anonim_4396 a întrebat:

Salut, deci aceasta este ultima prea problema, eu am 13 maxim 14 cm momentan lungimea penisului, problema e ca pare mic din cauza ca am picioarele grase și la baza lui este o pernuta de grăsime și în jurul lui, am și picioare grase și am la baza lui pernuta aia de grăsime și pare mic și pernuta aia ocupa cam 1 cm 2 maxim, am 1.75m și 84 de kg. Cum pot rezolva problema?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca ai 18 ani si in concluzie cresterea si dezvoltarea penisului s-a terminat, rezulta ca singura optiune in acest caz la care poti apela este aceea de a slabi si a scapa de circa 20 kg de tesut adipos care este in plus si a carei existenta este cu totul inutila. Vei observa ca fara sa se produca vreun miracol anume, penisul tau va creste spectaculos cu vreo 2 cm. Adica un plus de circa... 15%. big grin Sanatate!

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Cel mai tare raspuns ever

| darrio2007 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Daca isi rade si parul pubian va parea si mai mare.