| Gogoasa24 a întrebat:

Cum elimin grasimea din zona penisului? Am o pernuta care imi acopera 2-3 cm. Am 1.75m si 88 de kg (vreau sa ajung la 75).

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Slabind serios, macar 15kg, dispare si grasimea de pe pubis.
Baiul este ca, fiind gras, pensiul se baga in grasime si ramane afara jumatate din el, mai ales daca este micut.

| corbulalbrosu a răspuns:

Prin liposucctie, denumita si lipoaspiratie sau liposculptura, adica metoda chirurgicala de indepartare a stratului de grasimii din depunerile lipidice, metoda fiind folosita atat de femei cat si de barbati. Liposuctia este cea mai comuna operatie ''estetica''. laughing

| Maddelinn a răspuns:

Nu poți slabi efectiv pe o anumita zona. daca slăbești, slăbești cu totul. mănâncă echilibrat, documentează-te, fa sport si fii consecvent.