| Giuliano24 a întrebat:

Primul act sexual, având emoții si luându-mă pe nepregatite am avut mici probleme cu erecția nu mi se scula dupa ce a intrat in erecție si am făcut putina treaba a murit iar... Probabil din cauza emoțiilor,. Dupa 15'minute n-am avut ejaculare, e grav? Tin sa Menționez sunt băiat! Ce sfaturi imi dați?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In primul rand te-as sfatui "sa nu analizezi" acest prim esec si de asemenea sa nu te demoralizezi fiindca de regula se intampla ca primul act sexual se termina inainte de a incepe sau printr-un "fiasco" total. In continuare trebuie sa perseverezi, sa intretii cat mai des si cat mai multe contacte mai mult sau mai putin reusite, fiindca doar asa vei reusi ca in timp sa acumulezi suficient de multa experienta sexuala strict necesara intretinerii unor contacte sexuale satisfacatoare. Succes!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intrii in servis, in reparatii capitale, schimbi capul de jos.

| mihai69 a răspuns:

Răbdare. Și exercițiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Labă tristă

| kandaraki a răspuns:

Pai uite ca acesta e rezultatul masturbarilor care le-ai avut.
nu ai experienta in domeniul sexului.
cu timpul te vei obisnui si iti va sta

| Marius925990 a răspuns:

Si eu am avut exact aceeasi problema.a 2-a oara a fost mult mai binewinking si a 3-a si mai bine.sa vedem in continuare