| Keriam a întrebat:

Salut, discut cu o fata care imi place si chiar imi place, e o fire minunata. Din pacate observ ca gasesc tot mai putine lucruri comune intre noi, chiar stam foarte prost la acest capitol si nu stiu ce sa ii mai zic ce sa fac.Eu nu stiu daca ea ar vrea o relatie cu mine, dar eu vreau, asa ca va intreb pe voi:ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Just4FunHD a răspuns:

Daca nu ai multe lucruri in comun, de ce te sperii?
Asta nu inseamna niciodata ca nu va potriviti sau ca nu v-ati intelege, dinpotriva, va completati.
Spre exemplu eu sunt baietas de cartier, ea fata cuminte. eu am ce invata de la ea si ea de la mine. Eu invat sa fiu mai implicat in relatie, ea sa numai puna atata pasiune. Simplu nu?
Daca nu esti sigur daca vrea sau nu o relatie cu tine.de ce nu incerci sa o atragi, sa ii faci avansuri, sa vorbiti si despre altceva nu doar despre pasiuni. Faceti plimbari, spuneti glume, incearca sa descoperi ce vrea ea de la viata, si cam ce si-ar dori de la un baiat. Mult succes iti doresc

2 răspunsuri:
| Mihai_7203 a răspuns:

Ar fi bine sa o intrebi ce ii place si sa te interesezi de acele lucruri. dupa care o intrebi daca ar vrea sa fie intr-o relatie cu tinewinking
Bafta!

| Mihai_7203 a răspuns:

Intreab-o ce ii place si intereseaza de acele lucruri. dupa care o intrebi daca ar vrea sa aiba o relatie cu tine. Bafta!