| Dearscorpion a întrebat:

Doresc sa aflu parerea voastra! Parintii si prietenele mele spun ca eu sunt prea slaba si nu-mi sta bine deloc asa. Dar nu inteleg un lucru: daca eu am o figura asa de rea de ce multi baieti ma plac, ar vrea sa se intilneasca si imi spun ca le place cum arat. De ce e asa?

Răspuns Câştigător
| dude_5804 a răspuns:

Mdaa asta am patit-o si eu dar faza e ca ori is geloase pe tine ca uh esti mai slaba decat ele ori nu stiu dar crede-ma ca intotdeauna un baiat o sa aleaga o fata mai slabuta decat una balena oh go on si un plus una sa iti zica o fata ca esti prea slaba alta ii cand vine de la un baiat, eu intotdeauna cand am vrut ba sa ma ingras sau sa-mi schimb frizura una noua, am cerut si parerea unui baiat, dor un baiat vrei sa te placa nu o fata laughing))))))))