| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce v-oi intretine relatii sexuale, se va schimba ceva la mine? Adica comportamentul sau gindirea?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crezi ca iti baga cineva mintea cu... sexul? Nu.

| AllePuffu a răspuns:

Se va schimba corpul. Te vei lati in solduri si iti vor creste sanii:*

| Mimiiiiii a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu doar am intrebat! Nu inteleg, de ce faceti asa o mare panica cind cineva din minore intreaba despre sex.E ceva normal la virsta noastra sa ne informam si consider ca mai bine asa decit sa incep fara sa fiu informata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mimiiiiii):

Te-am informat!
Unde ai vazut tu panica in raspunsul meu? Cred ca tu esti panicata si ar fi bine sa astepti pina la majorat (tot informare).

| h3r a răspuns:

Gândirea? Slabe șanse.

| Mimiiiiii a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu asta si vreau sa fac, sa astept! Nu vreau sa regret!

| Floryy96 a răspuns:

Da,te vei schimba in comportament, in gandire. nu si fizic...depinde de fapt poate fi doar o coincidenta. niciodata sa nu faci ceva doar pentru a obtine schimbari in viata ta. ai tot timpul din lume pentru sex... poti suferi o deceptie daca te grabesti, mai bine mai asteapta. parerea mea.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Sunt niste sanse sa-ti apara niste fite, mandrie, superioritate(doar in capul tau).
Cam atat. Restul se capata in biblioteca.