| boonnyk a întrebat:

Salut

Dupa o luna si jumate, dupa despartie am sunat fosta, in acel moment era ocupa am vb cateva secunde, apoi am sunat-o peste doua ore si a raspuns pozitiv, nu mam asteptat sa avem un asa dialog, am invitato la o cafea, dar ea statea pe ganduri si apoi sa amintit o greseala de-a mea din trecut si mi-a zis: "ca tot ca atunci o sa fie", dar nu mi-a zis nici da nici nu.
Apoi am sunat-o peste o zi tot era ocupata, am sunat-o mai tarziu si mi-a raspuns prietena ei, erau intr-un magazin, prietena ei mi-a zis so sun mai tarziu, am sunat mai tarziu, dar mi-a inchis.
Simt ca ea are sentimente catre mine si vreau s-o recuceresc din nou.
Ce parere aveti despre aceasta situatie?
multumesc

2 răspunsuri:
| Eduard196 a răspuns:

O suni cam des! Singura problema

| Seewk_Skrool_1985 a răspuns:

50-60% ai gresit gramatical. Oricum nu asta conteaza.
Incearca sa te duci la ea acasa, insista sa vorbesti cu ea. Explica-i ce ai gresit si cere-ti scuze, in parte parte din ce a ai zis tu acolo nu vad sa mai aibe sentimente pentru tine. Ma rog... incearca sa o inviti la 1 suc si etc, nu vorbi cu ea cand e prientena ei sau altele prin zona, deoarece alea se baga aiurea. o sa-i zica ceva gen,, iar a venit ala sa-si bata joc de tine'' etc.