| Raileanu_Olguta_2000 a întrebat:

deci vreo doua ore in urma am mers sa ma vad cu o prietena, am asteptat-o 30 min, am sunat-o de 5 ori si nu mi-a raspuns asa ca am mers acasa. Nu e prima data cand o face si deci i-am scris ca nu mai vreau sa fim prietene (nu doar din cauza asta ) apoi ma suna ea si zice ca era "ocupata" si sa nevedem in 30 min in parc sa vorbim. Intrebarea e cum sa o fac sa inteleaga ca e prietena aiurea si poate ceva fraze tari sa isi inteleaga greseala? (fara prostii)

1 răspuns:
| Niico1111111 a răspuns:

Poți să îi faci și tu ce ți-a făcut și ea tie.In afară de asta, poți vedea ce reacție are și să simtă cum te-ai simțit și tu că ai bătut drumul degeaba. Daca a mai făcut asta înseamnă că e nepunctuala.