| christ91 a întrebat:

Azi am intrebat-o pe fata cu care am iesit la prima intalnire daca e sa ne vedem, am vb cu ea mi-a zis ca e la liceu si ca a nceput sa o doara foarte tare capul si ca nu poate sa ne intalnim azi.pe deasupra mi-a zis ca o astepta varul ei sa o duca acasa.am vb mai pe seara cu ea prin mesaje mi-a zis ca tot se mai simte rau,, am lasat-o o ora si ceva sa se odihneasca dupa care am sunat-o si i-am dat un msj sa vad cum se simte...am impresia ca doarme.ideea e ca eu trebuie sa plec vineri la bunici la tara de craciun si as vrea sa ma intalnesc cu ea maine pentru ca vineri nu mai merge la liceu si maine ar fi singura zi in care ne-am putea sa ne vedem si sa-i spun k incepe sa-mi placa si sa o sarut...precizez ca eu o sa ma intorc pe joia viitoare si as vrea sa ma intalnesc maine cu ea. CE SA FAC.eu zic sa o mai sun putin mai tarziu iar daca nu raspunde o intreb maine ce face unde este, daca e la liceu si ca as vrea sa intalnim,, dar daca nu o sa vina ce o sa fac? eu o sa vin tocmai saptamana cealalta de la tara si inca o data as vrea sa o vad inainte sa plec poimaine,, dati-mi un sfat.multumesc frumos

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o mai stresa atat. Poate nici nu-i place de tine.