| Darkangel13 a întrebat:

Maine o sa ma intalnesc cu o fata.Ne-am mai intalnit de 2 ori. Totul a inceput pe mess cand i-am spus ca o plac si ca doresc sa ne intalnim. Ea a acceptat si prima intalnire a fost cam plictisitoare... adica doar am povestit si uneori am ajuns la cateva subiecte foarte stupide care nu au nicio legatura cu relatia noastra. Intre timp de cand nu am mai vazut-o ea mi-a spus pe mess ca ma iubeste si nu stiu ce sa fac maine... eu o plac foarte mult doar ca sa zicem ca sunt mai timid. E bine daca o sarut? si cum as putea sa incerc sa o sarut fara sa ma trezesc ca ma respinge si sa ma faca sa ma simt penibil?

Răspuns Câştigător
| Denisa133 a răspuns:

Incearca sa vezi daca te priveste intr-un fel anume, daca incearca sa se apropie de tine. Daca o conduci acasa incearca sa ii dai un sarut de noapte buna.Cred ca ar fi incantata! Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Darkangel13 explică (pentru Denisa133):

A functionat... multumesc mult

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai un succes teribil daca ea deja te iubeste! Sarut-o repede pana nu-i trece.

| Empathizer a răspuns:

Romanii obisnuiesc sa se sarute pe obraz cand se intalnesc. Fa-te ca nimeresti pe buze micul sarut de "bine te-am gasit". Nu are de ce sa se supere, iar tu vei vedea cum reactioneaza.