| Error137 a întrebat:

Salut, e cam greu de explicat si ciudat dar mda.....acum 7 luni am cunoscut o fata pe un joc, totul era ok...pana cand am inceput sa vorbim pe skype. (Fata asta nu e din Romania, este din Croatia) am vorbit, am facut web etc etc si in vreo 2 saptamani a zis ca ma place. Si eu o cam placeam si am ajuns sa am o relatie la distanta, totul e ok pana acum 3 zile cand am jucat iar acest joc si am cunoscut un alt baiat, de atunci ea ma ignora, nu mai joaca cu mine, practic nu mai exist. Ea mia zis ca daca nu mai ma place sau altceva o sa imi zica. Dar nu a facuto si nush ce sa fac. Am mai intrebat niste prieteni si ei miau zis ca ea doar ma folosit ca eram amuzant pana cand la gasit pe baiatul asta care e mai amuzant ca mine si gata. Miau zis sa uit de ea ca asta e viata etc. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Iubita imaginara? s-a folosit de tine ca sasi piarda timpul cu tine atat, numai pierde timpul aiurea cu tot felul de ipocrite virtuale, e plin netul de curve, tarfe

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te asteptai la altceva de la o relatie cu un ID?

| Violleta2022 a răspuns:

Alta, sunt o gramada de fete pe internet!
Asa-i in joc, castigi, pierzi... as fii inteles daca iti era iubita, dar o oarecare intalnita online, deci o cunostinta si nimic mai mult. Nici macar nu poti sa-i reporsezi ceva, pentru ca nu-ti este nimic.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai trait intro lume imaginara. Acum te-ai trezit si ai "aterizat" in lumea reala. Incepand din acest moment ar fi cazul sa iti gasesti o fata cu care sa iesi la plimbare tinandu-va de mana. Succes!

| mihai69 a răspuns:

Get a life! De altfel, fii sigur că nici măcar nu era fată, și nici din Croația cum crezi tu.

| alexandru0sorin a răspuns (pentru mihai69):

Man cum anume zici tu ca nu era fata, daca a facut omu' webcam cu ea? sa se fi machiat extrem de bine si sa fi purtat o peruca care ii modifica vocea? sau a platit o tipa doar ca sa vorbeasca cu asta?

nu stiu ce sa zic mihai, una e sa fi sceptic alta e sa fi septic.

| mihai69 a răspuns (pentru alexandru0sorin):

Vrei să faci un web cu mine să vezi ce tipă mișto sunt eu?
http://www.youtube.com/watch?v=wSmyRHi2RdY
http://www.youtube.com/watch?v=5jJNzxICGrs
etc...
Nu sunt sceptic, doar informat.
Apropo, încearcă să afli de pe ce IP trimitea „tipa" mesajele.

| alexandru0sorin a răspuns (pentru mihai69):

Man chiar te rog sa-mi faci un webchat si sa si vorbesti la microfon in acelasi timp. daca e pe skype mie mi se pare normal sa intelegi ca nu vorbesc in scris cu webcamu' pornit. ai webcam, ai microfon, vorbesti. daca tu esti capabil sa ai un video preinregistrat prin care iti sincronizezi cuvintele pe care le vorbesti tu pe care cumva le faci sa fie de femeie, probabil n-o sa te folosesti de talentele astea ca sa vorbesti cu un tip dintr-un joc online fara motiv.

| WaterDrop a răspuns:

Uita de ea pentru ca asa e viata si etc. Este doar o fata cunoscuta pe un joc, no big deal si vei mai intalni o multime.