| NightWizard a întrebat:

E vorba despre o tipa (e in clasa cu mine) cu care am iesit acu cateva zile de la lice, eram doar noi si m-a intrebat daca am mai avut relatii pana acum si daca sunt singur. Credeti ca ma place?
P.S Tipa imi e simpatica...

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca fata vrea sa lege o prietenie cu tine. Apropie-te de ea si explica-i ca si tu vrei o relatie cu ea.

5 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Daca nu avea un interes nu te intreba. Sper ca I-ai dat raspunsul pe care dorea sa il auda. Apropie-te de ea, arata-i ca o placi, nu ai nimic de pierdut.

| grab a răspuns:

Cred ca fiind curioasa de asa ceva sunt sanse sa te placa si sa vrea ceva cu tine. intreab-o si tu aceleasi lucruri vezi ce mutra face... succes!

| ViatacuLouie a răspuns:

Este foarte posibil sa te placa, dar nu putem fi niciodata 100%. Give it a try, cum spune neamtu'.

| NightWizard explică:

M8, problema este ca tipa imi e colega laughing si ni prea agreez relatiile cu colegele de clasa daca ma intelegi...dar intre noi s-a creat oarece chimie..ne imbratisam nu cum fac doi amici ..stiti voi in fine..cand ne despartim..de la scoala ne pupam pe obraz..nu chiar de fiecare data.dar simt ca fata vrea pur si simplu mai mult..help me...sunteti experimentati cu treburi de genu...ce ar trebui sa fac. Ty :d

| NightWizard explică:

M8, problema este ca tipa imi e colega laughing si nu prea agreez relatiile cu colegele de clasa daca ma intelegi...dar intre noi s-a creat oarece chimie..ne imbratisam nu cum fac doi amici ..stiti voi in fine..cand ne despartim..de la scoala ne pupam pe obraz..nu chiar de fiecare data.dar simt ca fata vrea pur si simplu mai mult..help me...sunteti experimentati cu treburi de genu...ce ar trebui sa fac. Ty :d