| unubunlatoate a întrebat:

Este grav daca ejaculez dupa vreo 5-7 minute? vreau raspunsuri serioase! dau si

Răspuns Câştigător
| drhotzu a răspuns:

Stai linistit ca la 5-7 minute esti mediu... nici cel mai rapid nici cel mai "longeviv"
mergi si fa sex acum!

7 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Nu e grav deloc
la masturbare de obicei dureaza cam asa, iar atunci cand vei afce sex, va dura mai mult...bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu este grav deloc.

| GheNsS a răspuns:

Grav nu e deci stai linistit, cel mult ceva hormonal care o sa i-si revina. Stai linistit nu este nimic grav, pentru linistea ta poti sa apelezi la un doctor in domeniu orcand, daca chestia asta te tine o luna, doua fa-ti un control dar cred ca no sa fie nevoie. Bafta!

| cristinammm a răspuns:

Crede-ma, prierenul meu e la fel..sunt fata...si sincer iti zic...nu ma deranjeaza deloc. a doua oara dureaza mult mai mult pana ejaculeaza.

| unubunlatoate explică (pentru cristinammm):

Okay...mersi cristina:*