| GingerSara a întrebat:

Salut! Este normal să simt durere/usturime pe tot parcusul actului sexual după menstruație/în ultima zi de menstruație?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand nu este nromal sa ai sex pe menstruatie, fiindca exista risc imens de infectie, de inflamatii, de hemoragii, dureroasa... este o perioada prea murdare si dureroasa ca sa alegi sa faci sex taman atunci.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare, e normal sa simti asta daca nu ai folosit un iumbrifiant, iumbrifiant e asa o chestie care se aplica pe ch! zda femeii ca sa o umezeasca si ca sa nu simta durere

https://www.google.com/......ps?/search

dupa mesnuatie e normal deci stai linistit/a dar oricum foloseste acea chestie care nu costa mult

Sper ca te-am ajutat