| lolococo123 a întrebat:

Ieri am avut primul contact sexual. După terminare, am observat că s-a produs decalotarea sau " belirea" ceea ce e și normal. În schimb, m-am trezit cu o durere/usturime pe capul penisului la orice atingere. Va trece de la sine?

Răspuns Câştigător
| kandaraki a răspuns:

Va trece de la sine, spala cu apa calda si nu fa sex vreo 3 - 4 zile.
esti incepator, de asta si asa reactia.
totul e ok, nu it face griji!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Decalotarea trebuia să se producă și înainte, și după actul sexual.
Dacă penisul a rămas decalotat, e posibil să fie vorba despre o parafimoză. În caz că nu poți trage la loc prepuțul peste gland trebuie să mergi la un medic. Cât mai repede.