| krina55 a întrebat:

este un baiat, mai bine zis un fost koleg de clasa, care daca sincer nul inteleg ce simte pentru mine,,,,,,, fiindca de multe ori am fost impreuna,,,,, si in momente dificile mi-a fost alaturi,,,,,,,,, odata, cand ne certam mi-a spus ca ma place si apoi a plecat,,,,, cind ne intalnim pe strada poate sa nu se salute,,,,,,,, sau daca sintem mai multe fete, foste colege,,,,,,,, vb cu ele,,, da pe mine parca ma evita,,,,,,,,,,,,,,,,, si chiar nu inteleg carei treaba,,,,,,,,, voi ce spuneti?/?

2 răspunsuri:
| Lorenyk a răspuns:

Dar tu crezi ca el intelege ce simti tu pentru el? nici eu nu inteleg ce simti tu pentru el din tot ce ai scris mai sus. daca si tie iti place de el, spune-i. poate asa o sa fiti impreuna si nu o sa mai vb cu alte fete. din moment ce nu sunteti impreuna si tu nu i-ai spus nimic cand el a zis ca te place, e normal sa vb cu alte fete. poate chiar sa-si faca si o relatie pentru ca intre voi nu e nimic.

| hanry a răspuns:

Eu spun sa pui pucte in loc de virgula...