| ALEXXXL19 a întrebat:

Salut eu am 21 si ea 27
6 ani diferenta intre noi ea a fost si prima cu care mam inteles fara sa stiu vreo limba adica eu sunt roman si ea ceha si ne-am inteles din start cand am vazut-o prima data parca m-a lovit ceva si am inceput sa inteleg ceha si sa imi placa din ce in ce jobu pe care il am aici si asa am inceput sa vorbim mai greu mai usor in engleza in ceha pana cand m-am dus la ea acasa si am stat de vorba la o cafea si folosind si un laptop pentru a traduce unele cuvinte pe care nu le inteleg asa mi-a spus ca si ei ii place de mine si ar vrea sa fie cu mine doar ca vrea sa ma cunosca, ea este printr-o viata mai grea decat a mea adica a fost parasita de tatal biologic cand era mica are tata vitreg care a avut grije de ea si de cei 2 frati fostul jot a batut-orau acum multi ani are o fata din acea relatie este divortata, pare o fata/femeie de casa unde sta sta ea si fata ei si parinti ei sub ea la un etaj deci n-a fost probleme, pe mine nu ma supara nimic ba din potriva e amuzanta nebuna si draguta frumoasa pentru mine este destul de bine. iar eu mama si tata nu sau inteles nici o data dar mama cum a tinut cu familia a incercat sa tina unita si a reusit pana acum tata era o persoana violenta nu cu copii si cu mama pana cand intr-o seara m-am enervat aveam 17 ani si i-am sarit la gat de atunci lucrurile s-au schimbat mai bea dar mai putin normal ca un om normal cine nu bea sa ai in familie zi de zi cearta scandal nu este bine, ok ani au trecut am uitat fiecare a plecat eu in cehia sora mea in Austria maritata cu un baiat de la bunica din sat si eu si un copil ok, deci ce credeti este ok 6 ani adica ce am citit eu pe net este destul de ok

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Important este ca va intelegi intre voi, asta e cel mai important, esti mascul ca mascul comportate matur, masculin, unei femei nu i place daca nu arati incredere deplina in tine si in ceea ce faci, asa inveti si limba ce romantic

| SG1995 a răspuns:

Prietene ai auzit prosti, tu o placi, ea te place diferenta de varsta nu conteaza mai ales ca e una mica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti destul de matur pentru o relatie cu ea, dai bataie. shakia e cu 10 ani mai mare ca sotul ei laughing