| Andrei9090 a întrebat:

Eu cu iubita mea am întreținut relații sexuale mai multe într-o săptămână toate protejate, desigur. Asta pana acum 2 zile. Azi a avut o pată de sânge pe hartia igienica ( pată nu sangerare ) de la ce poate fi? Poate fi vorba se sarcina?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Acea pata de sange s-ar putea sa nu aiba absolut nici-o relevanta. Uneori se pot produce microsangerari intrauterine. De asemenea s-ar putea sa fie un semn/simptom premenstrual. Deoarece toate contactele sexuale intretinute au fost mereu protejate si nu s-au produs accidente sau evenimente ingrijoratoare cu privire la protectia folosita, posibilitatea sau probabilitatea de a se naste/forma o sarcina in astfel de conditii se poate exclude in totalitate. In nici un caz NU poate fi vorba de sarcina. Sanatate!

2 răspunsuri:
| emilioano a răspuns:

Cel mai bine ii cumperi test de sarcina sa vedeți dacă ii altfel nu o sa știi

| LuciferAngelus a răspuns:

Salut, atata timp cat ai facut protejat nu este vorba de o sarcina, poate fi o infectie ginecologica.
Sa mearga prietena ta la un control ar fi cel mai indicat.