| anonim_4396 a întrebat:

Salut, eu cunosc o fata de care imi place si din cate observ si ei ii place de mine, dar nu sunt prea sigur, din cate vad mereu ma aproba imi lasa in grija cainele ei in loc sa il dea surorilor ei sta mereu pe langa mine (si eu stau pe langa ea) rade la glumele mele si nu-s tiu cum sa ii spun cea ce simt, pentru ca mi-e frica sa nu primesc un refuz...

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Pai iti lasa cainile tocmai pentru asta ca sa aiba motive sa vb si sa fie alaturi de tine. daca primesti un refuz ce are mai bine un refuz decat a te intrebi cum ar fi fost daca iash fi spus?happy.

3 răspunsuri:
| CGAlexandra a răspuns:

Mai intai asigura`te ca si ea simte acelasi lucru, iar apoi ii poti spune ce simti pentru eahappy

| kobra0221 a răspuns:

Asa am fost si eu pana am primit o palma de la viata. Nu mai fi timid ca pierzi multe in viata.Fa-ti curaj si spune-i ce simti, dar mai repede ca sa nu isi gasesca altu. Dragostea neintretinuta moare!

| Gamers12 a răspuns:

Pai ai putea sa o inviti in oras,si sa ii spui ceea ce simti pentru ea,nu-ti fie teama ca te va refuza, daca asa va face asta e viata nu ai ce sa faci, daca nu ii spui ce simti daca te place ea va crede ca nu o placi si va gasi pe altcineva; deci lasa rusinea si spuinei