| anonim_4396 a întrebat:

Eu prefer masturbare in loc de sex. Iubitei nu-i convine asta.
Ce părere aveți?

10 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Normal, e o relatie super. Fiecare se masturbeaza singur la el acasa si cand va vedeti jucati remi

| UnBroken2016 a răspuns:

Tu ai facut macar sex ca sa vezi cum e? Nu am mai auzit pe cineva sa zica " ca masturbatul e mai bun ca sex-ul.

| seth2016 a răspuns:

Sa stii ca fetele, in general, nu sunt bune la masturbat baieti. Mai bine o faci singur.

Pe de alta parte daca sexul nu e OK pentru tine vorbeste cu ea despre asta, fara sa o faci sa se simta vinovata. Spune-i de ex. hai sa incercam si... nu stiu cum.

| razvantvtv22 a răspuns (pentru seth2016):

Mă refer, că vreau să o fac singur, dar ea vrea să facem sex.

| seth2016 a răspuns (pentru razvantvtv22):

Gosh! Idei traznite mai aveti laughing. De ce ti-e frica?

| razvantvtv22 a răspuns (pentru seth2016):

Am un trup oribil. Ma mir ca sta cu mine. Si mi-e teama ca nu o satisfac. Sex oral habar n-am sa fac.

| seth2016 a răspuns (pentru razvantvtv22):

Daca ai un trup oribil pune-l la punct. Slabeste, epileaze-te, fa-ti un tatuaj, tunde-te etc. Te invata whatevernvm daca are chef. happy

Nimeni nu stie sa faca sex oral pana nu-l face laughing. Daca nu stii unde e clitorisul deschide o carte de anatomie sau intreab-o pe prietena ta. laughing

La primul sex e de obicei dezastru. Mai prost nu are cum sa iasa. Sexu' se invata practicand.

| whatevernvm a răspuns (pentru seth2016):

Da, whatevernvm e mama omida, ii iau de suflet pe toti

| GoldandSilver a răspuns:

Incearca sa faci sex. Pofta vine mancancand laughing

| VenomMMA a răspuns:

Salut, in primul rand poti sa-ncepi sa termini cu prostia asta. Ea sta langa tine fiindca te place asa cum esti.Lasa masturbarea asta la o parte, du-te si fa sex cu fata, nu o mai lasa sa astepte. Ca altfel o sa se duca la altul si tu o sa ramai cu manuta. Crede-ma, masturbarea nu-i mai buna decat sexul. Fata te iubeste si te place asa cum esti. M-am repetat sa vezi mai bine. Nu da cu piciorul ocaziei.