| Zapacit a întrebat:

Vreau seriozitate. Deci am facut dragoste cu prietena mea. Si am bagat o singura data fara prezervativ. Am observat dupa o chestie alba dar care stiu ca in general e cand se excita pentru ca nu m-am terminat. Se poate sa ramana insarcinata? A si era la mine dupa preput ceva de gen cum ramane la sapun uscat dupa ce te speli.

Răspuns Câştigător
| broo a răspuns:

Fii fara grija nu ramai asa de usor gravida happy Nu ai de ce sa te temi... si daca chiar te temi du-te la farmacie si cere pastila pentru a 2a zi happy si daca iei pastila aia chiar ca nu trebuie sa iti mai faci griji!

1 răspuns:
| AnonimCel a răspuns:

Da e vorba despre despre acel lichid seminal despre care s-ar spune ca ar contine ceva spermatozoizi, dar nu se ramane asa usor gravida! Trebuie saaiba loc actu in sine si sa termini in ea.Din punctul meu de vedere nu ai de ce sa-ti faci griji! Bafta.