| Hshshshaij a întrebat:

eu sunt Robert.
Totul a inceput acum cateva zile cand crush-ul meu mi-a spus ca unei fete ii place de mine.
Acum sunt intr-o relatie cu fata respectiva numai ca "crush-ul nu mai imi raspunde nici macar la mesaje.
Daca poate cineva sa imi explice dau funda.

5 răspunsuri:
| kandaraki a răspuns:

E de vina crush-ul ))

| 123456789010 a răspuns:

Cred că ea te plăcea. Nu mai are rost sa mai zic, deoarece răspunsurile anterioare au conținut aceleași informații. Ceea ce voi adăuga în plus ață de ceilalți utilizatori este că art trebui sa vorbești cu crush-ul tau. Sa ii spui că tu o placi de mai mult timp și era derutat. Nu știai daca sa te cuplezi cu fata respectiva sau nu. Sa o întrebi dacă te place și dacă te poate ierta.

| AlicePop4654 a răspuns:

Buna Robert...
Crash-ul tau cand iti spunea ca te place o fata, cred ca se referea la ea...
Nu avea curajul sa-ti spuna in fata asa ca, probabil, ea era fata de cate iti spune...
Nasol ca nu ti-ai dat seama...

| Hshshshaij explică (pentru AlicePop4654):

Nu era ea deoarece a spus si numele fetei sad

| Bhaa_Roxy_1989 a răspuns:

A vrut sa te testeze sa vada pe daca o iubesti pe ea (pe Crush) si tu fiindcă te-ai cuplat cu alta i-ai aratat ca nu o iubesti
Deci pare rau