| Lovwly a întrebat:

Mie imi place de un baiat din clasa dar nu stiu daca si el ma place. Am incercat sa ma dau pe langa el, sa vorbim dr nu stiu ce sa fac. Nu as vrea sa il intreb direct in fata. Eu sunt buna prietena cu fosta lui iubita dar ea a zis ca nu mai simte nimic pentru el si a zis ca e ok sa ma combin eu cu el. Insa nu stiu cum sa aflu daca si el ma place. Azi m-a pupat pe obraz si m-a luat in brate. De obicei el ia cam toate fetele in brate dar nu le prea pupa. Dau funda raspunsului care functioneaza! :*

Răspuns Câştigător
| Anik16 a răspuns:

Daca te-a pupat este clar ca simte ceva pentru tine. Pur si simplu pune pe cineva sa va combine si gata. Sau joaca adevar sau provocare cu el si inca cativa prieteni si pune pe cineva sa va puna sa va pupatiwinking

2 răspunsuri:
| Andreea_Deya_1998 a răspuns:

Poti afla daca te place : Dupa felul in care te priveste, Iti zambeste. Chiar foarte des, Iti stie porecla, numele de alint, se foloseste de acestea atunci cand vorbeste cu tine, Te apara mereu in public, indiferent de ce ai face sau spune, Le pune mereu intrebari despre tine prietenilor vostri comuni, Te atinge mereu "neintentionat", pe mana, pe umar, atunci cand vorbeste cu tine. E un semn foarte important ca te place! sper sa te ajute

| Lovwly explică (pentru Andreea_Deya_1998):

Deci asta inseamna ca ma place. Pai si ar trebui pur si simplu sa il intreb daca vrea sa fie cu mine?