| Cristi_3033 a întrebat:

Bun...deci o fata care cred ca ma place, cand ma vede pe hol imi spune mereu tu esti iubitu' meu(in gluma) si ma pupa pe obraz, ea este dorita de foarte multi...de la noi din scoala+alte licee, si eu o plac si as vrea sa fim impreuna dar nu stiu cum sa o intreb, mai imi este frica si de faptul sa nu ma iau la bataie cu altii.Este mai mare ca mine cu un an, cum sa fac? NU veniti cu raspunsuri de genul (da-i o floare)daca fac asta devin bataia de joc a orasului.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buai man... Si eu am av o experienta cand ma blocam cu respectiva si de abia scoteam doua cuvintee, dar parerea mea este ca ar trebui sa pui pe cineva sa vb cu ea si sa o traga putin de limba. si daca nu prea ai pe cine sa pui ii spui ca as fi vrut sa fiu iubitul tau nu numai in gluma si vezi ce reactie ar avea.asta este o forma de a o aborda.Iar daca tii la ea chiar nu trebuie sa ai retineri eu sunt cel mai fericit ca m.am impacat cu iubita mea:X asa ca tias dori si tie sa simti acea senzatie si cu bataia de ce sa se ia de tine? ca esti cu ea? bine omule. tachinari intre baieti mai sunt pentru o fata dar nu cred ca se va ajunge la bataie, pur si simplu nu raspunde impulsiv daca sti ca nu poti face fata provocarii

4 răspunsuri:
| MadnessCaffe a răspuns:

Din ce liceu esti?

| IuliaCx a răspuns:

Dmne`...daca chiar iti place` d ea intreab`o daca ea vrea sa iti fie prietena gen`amica nu mai mult sau daca vrea sa fie cu tine
si daca ea vrea sa fie cu tine baga`te cu ea si gata... daca o sa te ia cineva la bataie poti sa ti`o iei odata si dupa aia sa te duci la director si sa prinda aia frica...acum faci ce vrei happy bafta:*

| MadnessCaffe a răspuns (pentru IuliaCx):

Deci daca il bat pe unul si se duce la director in loc sa vreau sa il mai bat odata o sa imi fie frica? Cine te-a mintit?

@lulixmic De ce sa il ia doar ca pe un prieten bun? Serios.De cand trebuie sa fii mai in varsta ca fata? Mentalitate de copii cu probleme. Daca esti cu un an mai mic nu se poate nuuuuuu ca mare diferenta e.

| 0IoAnA0 a răspuns:

Avand in vedere ca esti cu un an mai mic decat ea s-ar putea sa te ia drept un prieten foarte bun si atat...u ar trebui sa o intrebi daca chiar te place...pana la urma esti bait deci fa-ti curajhappy bafta!happy