| anonimus11269 a întrebat:

Fosta mea iubita vrea sa ne impacam! Ce sa fac?

14 răspunsuri:
| irina202333 a răspuns:

Cat de multe detalii ne-ai dat! Tu nu ai creierasul tau cu care sa gandesti? Ia cauta-l big grin

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar tu stii ce a fost intre voi. Tot tu esti cel care ar trebui sa stie la ce se poate astepta. Ne intrebi pe noi ca in cazul unui eventual nou esec sa ai pe cine injura? laughing Asuma-ti riscul daca ai curaj.

| neutrino a răspuns:

Spune-i ca esti onorat de bunele ei intentii, dar viata trebuie sa mearga inainte, nu inapoi.

| lpavel a răspuns:

Ce intrebare mai e si asta? big grin Pai daca o mai iubesti impacati-va, daca nu, n-are rost sa te minti pe tine si nici pe ea...

| Doub a răspuns:

Ce vrei.

| SkyPilot a răspuns:

Tu stii ce vrei. O vrei inapoi? Daca da, intreaba-te daca mai poti avea incredere in ea dupa ceea ce s-a intamplat intre voi (asta numai tu stii).
Eu nu am crezut niciodata in relatiile reluate si nu le-am acceptat. Daca ma iubea si ma aprecia intr-adevar, trebuia sa ma aprecieze de la inceput, nu sa ajungem la despartire.

| Miihaa a răspuns:

Daca mai ti la ea, sau daca iti doresti acest lucur, de ce nu?

| anonimus11269 explică (pentru Miihaa):

Pai am oarecum o frica sa nu ma lase iar pentru religie

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

straight face
Ce intrebarea lui sfanta Veta mai ii si asta? Da si tu detalii, adica de ce v-ati despartit, daca merita. Stii cum ai zis tu?
M-am dus la toaleta si m-o strigat mama, ce sa fac?
straight face straight face facepalm

| anonimus11269 explică (pentru ღஜღpikapikaღஜღ):

Pai ne-am despartit din cauza religiei

| MskDesign a răspuns (pentru anonimus11269):

Cata prostie! Sa va despartiti din cauza religiei.

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns (pentru anonimus11269):

Eee... Asta-i altceva laughing
Pai daca te iubeste si tu o iubesti, nu conteaza religia.
Mama si tata nu au aceeasi religie si se inteleg foarte bine.

| BizSinir a răspuns:

La ce intrebare ai pus sigur nu te ajuta capul deci...impaca-te cu ea.Nu stiu cum ai prostit-o da nici nu stiu daca mai ai tu norucul sa mai dai peste una ca ea(adica sa se uite la tine)
Nu mi-o lua in nume de rau.Am fost sincer =D

| HiTman08 a răspuns:

Da-i la papaciok