| userrTpu a întrebat:

Salut fratilor, trece timpul si sunt tot pe aici cautand raspunsuri, sper sa ma ajutati si acum. Poate suna clasic dar am 20 de ani si inca nu am legat o relatie serioasa, dau mereu doar de fete nepotrivite si stiu ca trebuie sa am rabdare si sa mai incerc dar la un moment dat ti-e lehamite de tot! Am o gramada de probleme in viata de zi cu zi(deci am nevoie de cineva sa-mi fie alaturi, sa trec altfel prin perioada asta poate chiar s-o depasesc) desi muncesc, castig binisor, nici de aspectul meu fizic nu pot sa ma plang, lumea imi spune ca sunt un baiat prea bun hmm! Majoritatea fetelor din ziua de azi sunt superficiale, ok, atunci unde e minoritatea frate? Sunt chiar asa ghinionist? Stiu ca nu exista o reteta a succesului dar daca aveti cateva sfaturi pentru mine v-as fi recunoscator. Stima!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Man e foarte important sa stii ce vrei cu adeevarat, vrei sex sau o relatie serioasa? sincer nu e usor sa raspunzi vb din propia experienta cu tine, stiu ca ai avea nevoie de cineva langa tine dar nu isi pierde speranta ca vei gasi si asa ceva, esti tanar ai doar 20 de ani, nu toate sunt chiar la fel, depinde de fiecare in parte

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fratele meu ai numai 20 de ani, esti student esti in perioada in care trebuie sa strabati cat mai multe cearsafuri, traieste din plin perioada asta, betii in camin, agatat cu baietii, iesit in club, cabane. NU relatii serioase ca iti nenorocesti tineretea frate, revinoti, in momentul asta cheama un prieten si iesiti in oras si faceti-va de cap

| OldSoul a răspuns:

E simplu frate, minoritatea e deja luata, si alea care nu-s luate au traume de la fostii ca deh... si uite asa nu mai vor relatii, sau se indragostesc in continuare de persoanele nepotrivite.

| raluk27 a răspuns:

Cand iti place o fata, la ce te uiți prima data? Ce criterii minime ai in minte cand faci o alegere?

| userrTpu explică (pentru raluk27):

Comportament, aspect fizic ok...chestii in comun...

| raluk27 a răspuns (pentru userrTpu):

Mi-ar fi plăcut un răspuns mai dezvoltat, nu atat de general. La 20 de ani ar cam trebui să stii ce vrei de la o tipa. Daca nu stii ce cauti, cum crezi ca poti sa faci alegerile corecte?

| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

Dar te.ai gandit sa te uiti si din alt unghi la problema? daca tot dai tot timpul de panarame fa sex o data de doua ori cu ele si dupa next, ca oricum sunt multe, asa te si distrezi, nu te face nimeni de bani si daca te protejezi bine nu ai nici surprize neplacute