| yinna a întrebat:

Daca ar fi sa scrii reteta succesului care ar fi ea?

Răspuns Câştigător
| estera a răspuns:

Cred ca misteriozitatea si seductia

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Dulce, acrisor si ceva fermecator + elementul X

| RoXyRaLu a răspuns:

Ingrediente:
1. 1 Kg. Munca
2. 2 Litri Perseverenta
3. 6 Cani Ambitie
4. 2 Sprijine Ale Apropiatilor
5. 10 Felii De Sunca de Talent

Cum se gateste:
Intr-un bol se sparg Sprijinul Apropiatilor, se pun cele 6 cani de ambitie, se amesteca impreuna cu kilogramul de munca si cele 6 cani de perseverenta.Se lasa la cuptor la 12 ani si dupa pe acest aloat se pun feliile de Talent! Cea mai grea reteta si totusi pentru unii cea mai usoara!

| Foxylicious a răspuns:

Ingrediente:
1.Toate studiile terminate cu succes
2.O slujba buna
3.O casa
4.O familie
Mod de preparare:
Se amesteca banii obtinuti de la slujba cu casa.Se lasa la decorat doua saptamani pana se obtine o casuta modesta cu facilitati necesare.Se obtin 4 portii de fericire pentru intreaga familie.

| AlexiaClaudia a răspuns:

10000 litri de ambitie, 10 kg dorinta, un sprijin garantat, o perseverenta la gratar, un bol de munca, un pahar de comunicare s.a.

| sabilopod a răspuns:

500 g faina
200 g ciocolata
nu mai stiu ce trebuia pentru briose big grin

| ReeaAndreea a răspuns:

Fa ce iti place si traieste fiecare clipa fie ea buna sau reawinkingbig grin