| georgeiulian663 a întrebat:

Salut grup, ma poate indruma cineva ce sa fac? Am 17 ani si de 2-3 ani am descoperit problema asta …peste tot unde am cautat imi da fimoza, fimoza. Deci imi pot decalota penisul in stare flasca fara probleme dar in stare erecta aproape jumate si ma ustura daca incerc mai mult, nu vreau sa ajung la operatie deocamdata ..am vazut ca exista niste creme cu steroizi. Daca a incercat cineva si a mers va rog sa imi ziceti si mie ca sa incerc…si plus ca mi-e rusine sa le spun parintilor…ajutati-ma cu un sfat …

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Unge capul penisului cu alifie de galbenele și decaloteaza-l ușor pana simți ca nu te mai doare. Repeta operația de ungere și decalotare pana obții o decalotare fără dureri. Alifia o găsești la orice farmacie si se da fără reteta.

| helpforyou a răspuns:

Lasa steroizii deoparta daca tii la sanatatea ta. Cel mai bine mergi la medic.

| Marcel22 a răspuns:

Asa am fost si eu dar am încercat tot mai mult sa mi-l decalotez pana nu ma mai durea sau merge si masturbarea într-o oarecare măsură pentru a rezolva problema asta

| georgeiulian663 explică (pentru Marcel22):

Si ai rezolvat fara operatie?

| Marcel22 a răspuns (pentru georgeiulian663):

Da