| anonim_4396 a întrebat:

Salut ieri am iesit cu prietena mea, si i-am bagat penisul in ea de cateva ori(scos-o bagat-o cam de 7 ori)poate sa ramana insarcinata de la atat? eu am 16 ia 15

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA, findca exista posibilitatea de a se forma o sarcina si fata/emeia sa ramana insarcinata chiar si daca penisul a fost bagat in vagin chiar si doar 1 singura data. Insa pentru ca acest lucru s-a devina posibil trebuie sa existe si sa se intample anumite conditii/lucruri dupa cum urmeaza : 1. ) in primul rand sarcina se poate forma NUMAI/DOAR daca sexul a avut loc in IN PERIOADA FERTILA a aciclului menstrual. 2.) de asemenea sarcina se poate forma NUMAI/DOAR in cazul in care sexul a fost neprotejat (fara prezervativ) si a ajuns in mod sigur sperma IN VAGIN. Numai daca au fost intrunite aceste 2 conditii STRICT OBLIGATORII si s-au produs in acelasi timp, DOAR in acel caz se poate forma o sarcina, fiindca amandoi aveti varsta optima de a procreea si deveni parinti. Multa sanatate!

| sofisis a răspuns:

Da, daca ai ejaculat in ultimele 24 de ore, se poate scurge sperma fara ca tu sa simti.

| Pool77 a răspuns:

Daca e sub 10 repetari nu are cum.
Doar daca o bagi de peste 10 ori poate ramane.