| keNzoRoz a întrebat:

Salut, Imi place de o fata, care esti in clasa cu mine, anul acesta m`am transferat in clasa ei, si are prieten, nu stiu daca sa ii spun ca o iubesc sau nu.

Vreau sa mentionez ca ea este impreuna cu el de vreo 2 ani (e 17 ani) si as dori sa stiu daca are rostul sa ma lupt pentru ea.

Eu m`am gandit sa ii fac un cadou de ziua ei.

Astept niste parari, sper sa imi fie de ajutor. Multumesc (Funda!)
P.S. Sunt mort dupa ea =]]

Răspuns Câştigător
| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Pai daca isi iubeste prietenul, imi pare rau, dar nu poti face nimic. Dar eu cred ca artrebui sa ii spui ce sentimente ai pentru ea. E mai bine sa stii care este raspunsul ei decat sa iti ramana in minte toata viata ca un esec. Deci sfatul meu este " Sa-i dai bataie si sa fi sincer". Sper ca te-am ajutat :*

7 răspunsuri:
| Melancolică a răspuns:

Dacă spui că sunt împreună de 2 ani... crezi că ar renunţa la el pentru tine?
Oricum poţi să-i faci un cadou şi vezi cum reacţionează...sau poţi să-i intri pe sub piele. poate ai noroc şi nu se înţelege cu prietenul ei şi atunci ai momentul să-i spui ce simţi pentru ea.winking
Baftă!

| tinasong a răspuns:

Buna imi pare rau sa te dezamagesc, dar daca ea are o relatie de mult timp putin probabil sa renunte la ce are pentru un nou inceput, dar nu spun ca nu se merita sa faci cateva eforturi, arata-i ca o placi si spune-i asta si apoi iti dai seama singur daca se merita sau nu sa mai continui. sper ca te-am ajutat. bafta!

| Roxx123 a răspuns:

Heyy! Sa nu renunti!
Incearca si iar incearca.O fata asta apreciaza:Sa vada ca iti pasa de ea... Vreau sa zic ca fetele nu sunt precum unii baietii:Unii baietii ne considera disperate daca ii stresam bla bla...dar fetelor le place ca un baiat sa fie mereu in atentia lor, asa ca fi romantic, fai cadouri si spune-i adevarul despre ceea ce simti..nu ai nimic de pierdut,crede-ma! Si,da! fa-i cadou e ziua ei! si unul super:X
Iti dorec muult succes sa reusesti, si nu uita, atata timp cat nu is casatoriti, nu renuntalaughing
Serios acum, pana nu se marita nu renunta la ea daca inca o iubesti:*::**

| keNzoRoz explică (pentru Roxx123):

Tnx happy, m`am gandit la un parfum destul de scump sper sa aprecieze, tu ce spui? happy

| Nela0978 a răspuns (pentru keNzoRoz):

Parfum? Doar atit? Glumesk
Cumpara-i parfumul dar...mai ei si un trandafir ......Bafta!

| Roxx123 a răspuns (pentru keNzoRoz):

Dawinking e o alegere foarte bunahappy bravo tongue
Sau poti alege eventual si ceva bijuterii:X
Dar e bine si asa:*

| Nela0978 a răspuns:

Eu zic sa incerci. Incercarea vina n-are! SUCCES