| keNzoRoz a întrebat:

Salut, Imi place de o fata, care esti in clasa cu mine, si are prieten, nu stiu daca sa ii spun ca o iubesc sau nu.
Vreau sa mentionez ca ea este impreuna cu el de vreo 1-2 ani si as dori sa stiu daca are rostul sa ma lupt pentru ea.
Eu m`am gandit sa ii fac un cadou frumos de craciun un parfum etc.
Astept niste parari, sper sa imi fie de ajutor. Multumesc (Funda!)

Răspuns Câştigător
| Oaste a răspuns:

Prinde-o undeva singura, pune-i mana la gura si bag-o intr-o masina. Du-te cu ea la padurea Baneasa si dezbrac-o. Daca incearca sa tipe ii arzi 2-3 peste bot. Dupa ce o dezbraci ii spui ca o iubesti si fata va intelege. Funda?

| keNzoRoz explică (pentru Oaste):

=]], mersi m-ai ajutat enorm =]]], oricum mi-ai inveselit ziua laughing

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca are prieten nu e indicat sa-i faci cadouri, eventual ceva simbolic de craciun si daca esti curajos poti sa-i zici ca o placi dar nu te astepta sa iti sara in brate

| neutrino a răspuns:

Este frumos atunci cand iubesti pe cineva, asa ca ii poti oferi linistit un cadou. Sigur ca are rost sa lupti pentru persoana iubita, dar sa fie si ea de acord. Ea se va uita cu mandrie la tine, atunci cand tu te vei lupta sa o cuceresti pe ea. Bafta.

| h3r a răspuns:

Nu are rost să lupţi pentru ea. Are o relaţie stabilă aşa că nu vei avea şanse.

| Disstrict a răspuns:

Pana la urma nu strica o relatie de 2 ani incearca pe alta sau ceva nu poti strica o relatie lunga doar pentru ca ti so pus pata pe o fata

| Licurici07 a răspuns:

Poti sa-i spui discret ca iti place de ea, nu incerca sa strici o relatie de 1-2 ani. Daca afla prietenul ei va avea probleme dupa. Dar tu te-ai intrebat daca te place?

| keNzoRoz explică:

As vrea sa mai adaug ceva, in ore o privesc atent si cateodata observa si se uita la mine si zambeste, sau daca o supar cu ceva nu urla la mine sau nu face faze din alea.