| Andreis_6050 a întrebat:

imi place de o fata dar ea are prieten. ce pot face in cazul asta? cu toate astea am vazut-o de cateva ori ca imi arunca niste priviri cand nu ma uit direct la ea ...sau de ex cand vorbesc cu cineva ...deci cum pot intra in vorba cu ea pe mess mai intai ce pot sa o intreb

8 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Pai daca ai id-ul ei de mess atunci e numai binewinking. Poti sa ii spui ca ai vazut-o azi si sa ii faci un compliment, de exemplu ca ii statea foarte bine imbracata asa, sau ca ti-a placut mult cum ii statea cu parul prins asa, si apoi sa ii spui ca prietenul ei trebuie sa fie foarte norocos ca o are. Daca iti arunca tie priviri poate ca relatia lor nu merge tocmai bine, si poate o sa inceapa sa se planga ca asa fac fetele cand sunt nemultumite de ceva. Daca nu da nici un semn atunci intreaba tu, cum se intelege cu prietenul? si sa ii spui, "nu stiu cum e prietenul tau, dar daca as fi fost in locul lui as fi facut multe pentru tine" si de aici discutia o conduci tuwinking Daca nu e indiferenta fata de tine si te priveste insistent inseamna ca ceva o nemultumeste in relatia pe care o are sau poate cauta ceva nou. Bafta!

| Jigsaw a răspuns:

Tati, eu asa am procedat:in fiecare zi cand treceam pe langa ea la scoala o intrebam ce face, cum e chestii ce genu.intru`n timp statea doar cu mine pe afara, iar odata m-am hotarat sa ii spun ce simt pentru ea. I-am spus ca o iubesc foarte mult si ca as dori sa fie prietena mea iar ea mi-a raspuns ca si ea ar vrea pentru ca nu e intelege bine cu actuallul happy eu asa am facut. baFTa gL & hF

| Puffulets ♥ a răspuns:

Daca tine la el.Nu prea vei avea sansehappy Dar nu se stie niciodata...Baftahappy!

| osutavirgulanoua a răspuns:

Nu te baga, asa ceva nu se face in ***

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe simplu cu"Ceau! Ce faci?"si apoi poti continua cu intrebari obisnuite, in gen:"cum a fost la scoala/servici?","cum ti-a trecut ziua?"...
Poti incerca sa discuti cu ea pe diferite teme, insa daca ea il iubeste pe prietenul ei foarte mult, slabe sanse sa se bage cu tine, dar nu se stie niciodata.
Incercarea moarte n-arehappy
Poti incerca, mai mult de un refuz sau o aprobare nu ai ce patihappy. asa ca curaj!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! in noaptea de revelion la un restaurant o prietena mi-a facut cunostinta cu verisoara ei. ea ma cam place dar in noaptea de revelion era certata cu prietenu ei si am vb cu ea. si mi-a zis sa o las cateva zile sa rezolve cu acel baiat. acum eu stau ca pe ghimpii. nu mai stiu ce sa fac ajutati-ma va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dude daca are preten eu i-as spune ca assi face orice pentru ea si cai ce mai faina fata din lume si dupa aia ar trebui as accepte sa fie cu tine la mine o mers faza bft

| Jakye a răspuns:

Salut,
Dacă are prieten nu poți fi cu ea, doar dacă îl părăsește, oricum gândește-te că există multe alte fete, chiar dacă momentan nu ai văzut una care să îți placă, sunt foarte multe din care să alegi.