| Petyyyy a întrebat:

Sunt un baietel de 12 ani si imi place de o fata.Dar nu stiu cum sa ii spun.Cand ma apropiu de ea...nu mai pot spune nimic.Nu stiu ce sa fac, ajutor va rog.

Răspuns Câştigător
| IzabellaVanessa a răspuns:

Spune-i in fata ce simti pentru eahappy Crede'ma te va crede si e mai placut cand ti se zice in fata decat atunci cand afli de la altiibig grin Spune'i apoi ve'ti decide daca vreti sa fiti impreuna sau nu happy Bafta :*

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Deseneaza-i.
E mai potrivit decat sa-i spui, pentru varsta ta.

| darrio2007 a răspuns:

Manca-lar tata pe el. Unde este fata? In vitrina la magazinul cu jucarii? Vezi-ti de scoala baiete.Ai sa te saturi de fete cand vei fi mare.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Dar de cine iti place draguta, de vreo fetita Powerpuff?
Pune mana pe o carte, ca de fete vei avea timp berechet happy

| Alexutza25 a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Ţie nu ţi s-a întâmplat să îţi placă de cineva la 12 ani?big grin

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru Alexutza25):

NU...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab-o " pot sa iti arat puta? happy "

| Petyyyy explică (pentru anonim_4396):

Ignore,report as spam...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Petyyyy):

Vezi-ti de treaba ca nu sunt curios. poti sa faci asta si fara sa-mi dai de strie

| catalanul87 a răspuns:

Aceeasi varsta si aceeasi problema avem big grin.Nici eu nu prea am curaj sa ii spun.Un prieten ma tot incurajeaza sa ii dau un biletel..deci incearca

| Petyyyy explică:

Multi au scris ca sunt ...cam mic pentru o prietena.Dar voua nu vi s-a intamplat sa va placa de o fata la 12 ani /:-)?

| Ursu_Dan_1997 a răspuns:

Frat am si eu 12 ani straight face ..si nu ma cred baietel. esti baietel? atunci nu te va placeAhappy trebuie sa arati ca vrei, doresti sa vb cu ea si apoi. brusc. vine sarutu sau cam asa gen..nu ca ii spui in fata. e ff proasta idea asta. trebuie sa iii arati prin gesturi tongue