| anonim_4396 a întrebat:

Salut,

imi place de o fata din clasa am fost "impreuna" ne-am pupat si ne-am despartit vreo 2 saptamana din cauza asta si acum vreau sa fiu din nou cu ia asta deci intrebarea este: Cum pot sa o fac sa o iau in brate, sa o ating, sa o tin de mana. DAR NU CHIAR DIRECT... dati ideei cum as putea sa o iau in brate dar intr-un mod nu prea direct

Funda la cel mai bun daspuns!

3 răspunsuri:
| RainsOfSummer a răspuns:

Salut.

Sper sa te pot ajuta

Pai din cate am inteles din ce ai scris mai sus, tu te-ai despartit de prietena ta din cauza saruturilor.cam ciudat, intrebarea mea este urmatoarea: ea s-a despartit de tine sau tu de ea?

Infine.am inteles ca tu nu sti cum sa o iei in brate. Bun esti unpic mai timid, nici o problema.pai.in primul rand ai putea incepe prin a iesi cu ea mai mereu prin oras, mergi o iei de acasa, o conduci acasa, chesti care sa'i dea de inteles ca tu inca o mai iubesti. Ai putea sa o iei in brate asa din joaca, cand glumesti cu ea, sau cand spune ceva care iti place.hmmthinking ati putea sa va uitati impreuna la un apus, ar fi foarte fermecator.cand mergi cu ea pe strada, incearca sa fiti numai voi, sa stati intr'un loc frumos, sa o iei de mana.te uiti frumos in ochii ei.si daca vezi ca si ea se uita frumos la tine.incearca s'o saruti.sa nu'ti fie rusine.pana la urma nu ai nimic de pierdut.

Sper ca te'am putut ajuta.

| AndreiMihail a răspuns:

Pai...cam acelasi lucru mi s-a intamplat si mie
te duci la ea, o intrebi daca vrea iar sa stea cu tine si daca zice da ii faci ce vrei tu [vorba vine] daca nu, nu-i nimic mai sunt fete pe planetabig grin
bafta

| Nightcrawler a răspuns:

1. ia s-a despartit de mine.

Fara e urmatoarea eu nu am cum sa o duc la ea acasa pentru. ca face naveta si o aduce/o ia tasu cu masina din fata scoli. si nici 5minute alea pana cand vine tasu s-o ia nu vrea sa vorbeasca cu mine dapai sa merg cu ia etc. pff e complicata rau!