| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
imi place de o fata din clasa am fost "impreuna" ne-am pupat si ne-am despartit vreo 2 saptamana din cauza asta si acum vreau sa fiu din nou cu ia asta deci intrebarea este: Cum pot sa o fac sa o iau in brate, sa o ating, sa o tin de mana. DAR NU CHIAR DIRECT... dati ideei cum as putea sa o iau in brate dar intr-un mod nu prea direct

Funda la cel mai bun daspuns!

1 răspuns:
| slyde a răspuns:

Pai cel mai bine e sati ceri scuze si sa o intrebi daca vrea sa fie din nou cu tine ...bafta