| Humphrey a întrebat:

Salut, imi place de o fata ea are 13 ani eu am 14... Am vorbit mult timp impreuna cu ea, vorbea cu mine, imi zambea cateodata, intra ea pe mine pe mess nu eu pe ea, dar acum are prieten, poate ca a asteptat prea mult dupa mine... Mi-a fost rusine sa o intreb. Credeti ca e ma place sau m-a placut? Funda cel ma concret raspuns, merci!

Răspuns Câştigător
| FreakyFred a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic. Poate da, poate nu. Un lucru e sigur: daca nu ai incredere in tine si nu o intrebi, degeaba. Nu ai nicio sansa sa faci nimic in viata si o sa traiesti mereu cu regret si cu impresia falsa de neputinta. Ce daca are prieten? Da-l in pastele masii. Du-te dupa ea, nu ezita ca o sa regreti 1-2 luni si nu vrei asta. Hai, fa-ti curaj si ia-o fraierului ala!

P.S: Nici eu nu te suport, dar am deschis sertarul cu bunavointa acum.

3 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

happy Asa am patit si eu stiam ca ma place da nu am vrut eu laughing si acum ma dau cu capul de pereti cand vad ca e unu cu ea si eu da in fiecare zi... da asta e mai sunt si altele nu-i problema happy

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Nu merita sa suferi! Intreab`o direct daca te placea inainte sa intre intr-o relatie, dar vezi sa nu dai impresia ca vrei sa distrugie noua ei ''combinare''. Apoi daca zice ca da las`o in pace sa decida ce va face si tu doar asteapt`o.:X Daca te placa la fel cum faci tu, o sa o rezolvati voi.

| Georgiana_4769 a răspuns:

Stii ce. eu cred ca niciodata nu e prea tarziu. nu ai pierdut nimic dupa cum spun ceilalti care au mai raspuns.Eu te-as sfatui sa ii spui ce simti si ca ai vrea sa-ti de-a o sansa :*` Sper ca te-am ajutat! succes.