| Animalullllllll a întrebat:

. Imi place de o fata si vorbesc cu ea, dar de la un timp nu mai stiu ce sa vorbesc cu ea. Puteti sa ma ajutati cu niste subiecte de discutiie?...

Fundaa! :*

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Daca iti doresti sa o cunosti cat mai bine, am cateva idei: intreab-o cum arata camera ei, ce muzica ii place, ce filme prefera, ce amintiri frumoase are din copilarie, ce face in timpul liber, intreab-o despre parintii ei (cum ii cheama, unde lucreaza), etc.
Faceti asa: o intrebare o pui tu, una eabig grin ca un mic joc de cunoastere reciproca.

4 răspunsuri:
| Zuzazozo a răspuns:

Poti sa vorbesti cu ea despre timp,despre animalele care sti ca ii plac, despre feluri de mancare, despre carti, despre filme, poti gasi zeci de subiecte de vorba.
Funda?

| 1234abcd a răspuns:

Intreab-o daca ii place o melodie sau un film, un fel de mancare un animal sunt multe subiecte o sa vezi ca o sa apara atunci pe locwinking

| Adrian37 a răspuns:

Gandeste-te ca vorbesti cu un prieten de al tau dar nu uita totul intr-o anumita masura.happy

| MihaitsaMitza a răspuns:

Fi tu insuti, vezi ce ii place ei, fa-o sa rada, sa se simta cu tine, subiectul nu conteaza, nu subiectul conteaza, ci faptul sa o faci sa se ataseze de tine, stai mai mult cu ea, fii mereu langa ea, vezi cum se comporta si ea cu tine, si intr-un final poate ii dezvalui sentimentele tale, va fi mai usor dupa.