| raresel a întrebat:

Bunaaa TPU, deci...cunosc o fata din moinesti, unde am verisorii si bunicii, pe care o plac si am aflat ca si ea ma place, am fost sambata la ea acasa cu verisorii si ne-am sarutat (provocare). Acum nu stiu daca sa ma combin cu ea, sa nu?

5 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Normal ca da din moment ce simtiti ceva unul pentru altul. Tu de unde esti? Eu sunt tot din Moinesti big grin

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da Gogule, mergi colo vis-a-vis de Biblioteca pe Vladimirescu si cumperi niste covrigi de aia bestiali la 60 de bani si-o dai pe spate. big grin

| Xgirl a răspuns:

Da.da fa tu primul pas gasesti u o modalitate pentru ca fetele asteapta ca baiatul sa faca primul pas mereu asa ca treci la treaba:*:*baftahappy

| Ktl a răspuns:

Tu o placi - ea te place.
Şi zici că v-aţi şi sărutat; de ce nu? ^^
Baftă.

| Ovdiu16 a răspuns:

Nu fi prost sa te combine cu ea, fa misto de ea pune-i mana pe la scorbura si gata.