| Antoonia15 a întrebat:

am si eu o problema
Cum sa ma bag in seama pe facebook cu un baiat pe care il stiu doar din priviri, de pe la orele de sport si mai mult de ieri?laughing)
Mentionez ca sunt FOOARTE timida

Răspuns Câştigător
| Adde29 a răspuns:

Buna!
Dai like-uri la poze poate zice mersi.Sau daca poate iti da si el tie, si tu ii zici mersi de like, sau ceva de genu si o sa-l intrebi, tu nu esti baiatul de la ora nu stiu care, etc.
Sau il intrebi daca are 20 de mesaje, sa-ti trimita si tie (si asa afli si numarul lui)
Dupa incerci sa vorbesti, sa-l intrebi despre el, etc.
Sper ca te-am ajutat happywinking!

| Antoonia15 explică (pentru Adde29):

Iti multumesc multhappy pacat ca i.a cerut numarul altei fete laughing

| Adde29 a răspuns (pentru Antoonia15):

Cu placere happy! Pacat... laughing

7 răspunsuri:
| Urpaniel a răspuns:

Găseşte un pretext.

| Raull7 a răspuns:

Pai intra pe el pe fb si incepe si vorbese cu el;-) nu cred ca o sa rada de tine big grin

| Georgiana234 a răspuns:

Gaseste un pretex prentru a te baga in seama cu el.
Gen : maine la cat iesiti?; plecati in excursie? Sper ca te-am ajutat :*

| Deyutza9919 a răspuns:

Daca il ai pe acest baiat pe facebook n-ar trebui sa-ti fie frica sa vorbesti cu el. Pune-i intrebari din viata lui personala si gaseste ceva in comun. Sper ca ti-am fost de ajutor...

| Antoonia15 explică (pentru Deyutza9919):

Dar asta e ideea cum sa ma bag in seama cu el? cand aproape nu ne cunoastem laughing