| anonim_4396 a întrebat:

In curand voi avea majoratul unei colege de clasa, colega de care imi place foarte mult si tin la ea...dar in secret. Ma poate ajuta si pe mine cineva cu o idee de un cadou ce o va impresiona? Nu i-am spus niciodata ce simt pentru ea, si as vrea ca prin acest cadou sa o fac sa se gandeasca putin la mine. Mersi! big grin

9 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Iti dau o idee ce nu are cum sa dea gres. I-ai un animal de plus din ala mare. Nu cadoul cat discursul. Cand i-l dai ii spui ceva in de genul ca simbolizeaza copilul care trebuie sa ramana in ea pe parcursul anilor chiar daca de acuma este majora si ca speri ca ii va aminti si de tine sau ca atunci cand ii va fi dor de tine sa imbratiseze jucaria si vrajeli din astea. Iti spun ca va merge la sigur, am testatwinking.

| GrayGaby a răspuns (pentru Wihox):

Serios frate?laughing auzi iti zic eu mai bine ori faci ca Wihox ori faci ca mine te duci la ea si i zici "auzi papusa ori vrei sa te giugiulesti cu mine ori nu vrei sa stiu daca mai stau la majoratul asta plictisitor sau nu " daca Wihox avea 100% sanse cu planu lui asta are 101% sanse este TESTAT

| Wihox a răspuns (pentru GrayGaby):

Si daca nu il place ****? laughing o sa plece acasa si se face si de ras.

| CM7YRE a răspuns:

Daca vrei sa se gandeasca la tine cauti sa-i faci un cadou personalizat. Intra si alege-ti ce-ti place:
http://bit.ly/XLDCgw
http://bit.ly/XLDMEz
Sau afla de la o prietena de-a ei ce ii place cel mai mult si poti sa personalizezi chestia respectiva, sau macar sa i-o daruiesti.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-ati facut sa rad, sincer. laughing Nu e ca si cum am fii ajuns in clasa a 12-a fara sa scot doua vorbe cu ea, fara o imbratisare, fara o strangere de mana, fara un zambet furat...deci tipa stie ca exista, nu ma crede mort, doar ca am considerat ca e mai bine sa nu stie adevarul pentru a nu fii luat de prost. Oricum ideea lui Wihox mi-a placut, si daca nu gasesc altceva mai bun exact asa voi proceda. Si GrayGaby, nu stiu peste ce fete ai dat tu, dar crede-ma ca fata mea nu e asa. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate crede ca o cer de nevasta...glumesc. laughing Un inel de aur costa prea mult, si momentan nu imi permit sa ii fac un cadou mai mult de 150-200 lei.

| GrayGaby a răspuns:

Nu te mai complica poate intelege altceva spune-i tu dar sa stii de la mine, relatiile de clasa ( colegi/colege)

| anamaria200517 a răspuns:

Iiiiiiiiiiiiiiiiii ce dragut :3
parerea mea este ca ar fi exceptional un inel finut din aur happy