| Sebbb27 a întrebat:

În noaptea de revelion eu i-am băgat jumate de penisul de vre o 3 sau 4 ori nu am penetrat-o e virgina dar am avut putin sperma pe penis. Si ei i-a venit a doua zi ciclu. Poate sa ramana însărcinată? Multumesc

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca a doua zi dupa joaca voastra cu tenta sexuala s-a pornit menstruatia rezulta ca tentativa de sex a avut loc in perioada 100% nefertila a ciclului menstrual. Trebuie sa stii ca in ultimele 9-10 zile ale ciclului NU poate exista un OVUL VIABIL in uter si din acest motiv spermatozoizii ajunsi in uter NU au ce fecunda, deci din acest motiv este IMPOSIBIL sa se formeze o sarcina in aceasta perioada. In aceasta perioada barbatul poate ejacula in mod intentionat in vagin de fiecare data fara nicio retinere. In cazul in care menstruatia s-a manifestat similar cu cele produse anterior si a avut; acelasi numar de zile, flux de eliminare a menstrei, culoare, cantitate, miros textura, etc, etc. la fel/similare NU poate exista o sarcina. Se considera ca intotdeauna menstruatia pornita la timp, si desfasurata in conditii "normale" reprezinta GARANTIA ferma/sigura, ca in proportie de 99, 99% in ciclul menstrual abia terminat, nu s-a produs fecundarea ovulului si din acest motiv s-a eliminat ENDOMETRUL imbatranit si degenerat din corp/organism sub forma de menstra. Multa sanatate!

| Sebbb27 explică (pentru corbulalbrosu):

Deci nu e nici o șansă sa ramana gravida?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Sebbb27):

Absolut nici o sansa. 0 (zero)

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Virgină nu mai e, chiar dacă ai băgat și numai 10% din penis. Asta e...
Vestea bună e că nici gravidă nu e. Nu are cum.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ai bagat penisul de 3, 4 ori in vagin, cu siguranta nici tu si nici ea nu mai sunteti virvini.

| cikone a răspuns:

Pai ce facem aici?! Ori facem sex, ori nu mai facem!