| IoanaMihaela5267 a întrebat:

Salut,in seara asta am avut un contact sexual, mai exact un sex oral nefinalizat, sa zic asa.In timpul satisfactiei fata a bagat mana in chiloti si a facut un fel de degetica foarte rapid, tin sa precizez ca azi e ziua in care are cea mai mare sansa sa poata ramana. Intrebarea mea este,daca era uscata sau nu pe mana (nu am verificat-o) si si-a introdus degetele in vagin, poate ramane?
In cazul in care ar fi fost "uda" pe maini de la preludiu, ar putea avea vreo sansa?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul este NU. In toate cazurile si situatiile imaginate de tine.

5 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Doamne ce întrebări proaste. Ca sa rămân gravida trebuie ca individul sa ejaculează în vagonul ei. Și nici asa. Unele cupluri încearcă luni de zile, chiar și ani. Nu se rămâne asa ușor

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa apara vreo sarcina.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Da, ar putea avea o sansa, daca te lasa sa-ti bagi "degetul" tau dintre picioare in gaurica dintre picioarele ei.
Tu sau ea chiar ati vrut sa aveti vreo sansa? Ca asa te exprimi.

| IoanaMihaela5267 explică (pentru CodrutElian1990):

Nu am vrut

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru IoanaMihaela5267):

Ok. Trebuia sa spui: avem ghinionul sa ramana gravida?