| Razvan1_4095 a întrebat:

In timpul actului sexual, dupa ejaculare, cum trebuie sa precedez cand vreau sa schimb prezervativul pentru a continua treaba.
In cazul in care sunt in masina sau undeva unde nu pot ajunge la baie sa ma spal.
Multumesc!

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu faci sex in masina sau unde nu te poti spala. este scarbos, murdar si te va imbolnavi (presupun ca partenera din masina este prostituata). Te duci si te speli dupa fiecare act sexual.

| justHISgirl a răspuns (pentru Brigaela):

Da nu am ce spune -logica beton.

| Brigaela a răspuns (pentru justHISgirl):

Exista oameni needucati si lipsiti de discernamant care nu-si dau seama ce pot sa faca si ce nu. Nu e lipsit de logica sa le spui ce trebuie sa faca, sa-i indrumi, fiindca ei nu stiu ce e mai bine pentru ei. Te-ai gandit ca omului astuia nu i-a trecut prin cap niciodata ca igiena in viata sexuala este importanta, ca nu i-a spus nimeni niciodata is ca mintea lui nu este suficient de clara incat sa-si fi dat singur seama?

| justHISgirl a răspuns (pentru Brigaela):

Eu nu vorbeam de igiena, dar de faptul ca multi oameni isi permit sa generalizeze lucrurile pe care nu le cunosc tocmai bine, mai ales de faptul ce tine de prostituate...mie imi place cind oamenii gindesc bine inainte de a spune/scrie ceva, dar nu o fac automat

| Brigaela a răspuns (pentru justHISgirl):

Sincer, ma indoiesc amarnic ca alta femeie ar accepta sex in conditiile astea. Poate o data, ca o nebunie, dar in nici un caz si a doua oara. Plus ca o femeie care sa accepte sex fara a te spala dupa contact nu prea cred sa existe, in afara profesionistelor de pe centura.

| justHISgirl a răspuns (pentru Brigaela):

Uite pe bune eu nu vreau sa ma cert acum,nu vad nici un scop, doar ca eu mereu vorbesc concret despre ceea ce stiu, vad ca asta nu e si cazul tau, pentru ca dupa cum observ cuvintele predominante sunt CRED... oricum ramine la alegerea fiecaruia sa dea un raspuns bun, folositor sau doar sa acumuleze puncte pentru userul anului

| Brigaela a răspuns (pentru justHISgirl):

N-are nici o legatura cu userul anului, i-am dat singurul raspuns corect in optiunea mea. Doar ca pe tine te deranjeaza personal si atunci cauti motiv sa te legi de logica mea, desi aparent ai inteles ce-am vrut sa spun. Initial ti-am explicat, fiindca am crezut ca n-ai priceput. Acum inteleg ca ai priceput, dar ai un alt fel de problema. Nici eu nu vreau sa ma cert, dar eu pot purta o discutie in contradictoriu fara sa ma cert. Daca tu zici ca nu poti, o lasam atunci asa.

| justHISgirl a răspuns (pentru Brigaela):

Serios? eu stiam ca e vorba despre un site unde oamenii se ajuta reciproc daca o pot face, insaa daca nu pot sa o faca uite apar situatii de genul

| marlanuu a răspuns:

Ia-ti limuzina cu dus si rezolvi problema laughing)

| Azµre a răspuns:

Dar de ce ai face sex în mașină?! E tare incomod!
Simplu te ștergi cu un servețel apoi pui prezervativul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sexul în maşină e tare incomod, alege şi tu dormitorul.
Şerveţele umede.
Te pup!

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Servetele umede, dar atentie la punerea urmatorului prezervativ! pe mainile tale ar putea ramane spermatozoizi de la scoaterea primului! nu se stie niciodata!

Răspuns utilizator avertizat
| Eusebiu_Victor_1987 a răspuns:

Deci e foarte usoara treaba : cobori din masina, pregatesti prez de rezerva, scoti prez din dotare apoi te asezi in pozitia "aplecat". Apoi scoti cricku din portbagaj, I'll pui sub tine si dai la manivela pana cand simti ceva dur si adanc in tine. Sper ca ti-am fost de ajutor, ciaohappy