| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fetesadbaieti, nu aveti ce cauta aici).Ok, fetelor sa zicem ca ati putea face sex cu orice barbat din lumea asta.Cu cine ati face? Funda daca e acelasi barbat la care se gnadeste si varamea.

Răspuns Câştigător
| innocentgirls a răspuns:

Cu Juan Pablo Urrego
sau cu gustavo lima :X

18 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Praf.

| Atotstiutorul a răspuns:

Cred ca ar fi Mehmet Ozyurek big grin
hugh hefner

| dragos9234 a răspuns:

De ce ne discriminezi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa-ti sara toti in cap! rolling on the floor
Atunci cand zici " Nu te uita la unghiile mele ca's jegoase. " fi sigura ca la ele o sa se uite laughing.

Cu sotul meu as face, cand o sa-l am laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vara mea nu are 15 ani, vara mea are 21 de ani,de ce ia-m dat funda lui innocentgirls? pentru ca gandeste ca varamea,si ia ar face sex cu gustavo lima,nu stiu de ce cand auziti de te indragostite toti va ganditi la JB,chiar nu stiu, Justin e gay(cred eu, nu stiu) si ma rog, eu vruiam asa sa vad ce raspundeti voi, asta si vruiam si sa fac putin de rasismhee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce as vrea sa fac sex cu altcineva cand eu fac dragoste cu David Copperfield in fiecare zi?!

| ScapaMaDeEa a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa, deci tu esti Agnes? laughing

| anonim_4396 explică (pentru ScapaMaDeEa):

Nope.Long story...hee hee

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Presupun ca vara-ta vrea cu JB.

| anonima1995 a răspuns:

Cu iubitul.

| Andradutsa a răspuns:

Sincer? cu iubitul meu happy

| DaRyuSN a răspuns:

Nu te supara ca te intreb.Dar cati ani ai?

| MaxEnergyzed a răspuns:

Cati ani are vara-ta? Daca este mai mica de 15 cu Justin Bieber.
Eu cu iubi happy.

| TomiiiTza a răspuns:

Sunt baiat si daca stiai ca toate animalele de azi fac tot ce le spui pe invers... Asa, deci poti face sex cu cine vrei, ai grija pe cine alegi. Daca esti o pustoaica disperata de 10 ani mars de pe TPU! Pace!

| Taiby a răspuns:

Rasism in stare pura...

| bellasweet a răspuns:

Robert Patison, e atat de hot dar si cu Taylor L. e bine!

| LariiXD a răspuns:

Jhonny Depp rolling on the floor

| iloveboys a răspuns:

Hmmm... cred ca as face-o cu Tyler Blackburn happy si probabil ca nu stii cine e dar sa-i transmiti verisoarei tale KEEP ON DREAMING!